Rýchly kontakt: +421 915 951439 | e-mail: info@focusreality.sk

Znížená cena.Na predaj novší RD s veľkým pozemkom

Populárna Exluzívne

Viac detailov

Meno Popis
Celková obytná plocha 120m2
Zastavaná plocha 145m2
Celkova rozloha pozemku 2050 m2
Počet izieb 4
Počet kúpelní 1
Počet WC 1
Vlastníctvo Osobné
Vykurovanie krb, el.kotol,, podlahové
Kanalizácia žumpa
Inžinierske siete Elektrika
Material Muriva tehla
Strecha betónová škridla, sedlová
Zateplený objekt Áno
Ostatné výhody oáza tich a kľudu. Veľkosť pozemkuje umožňuje široký záber využitia
Cena dohodou Áno

Popis

Ponúkame na predaj novostavbu 4 izbového  rodinného domu , v krásnom prostredí 3 km od obce Dobrá Niva.. Dom pozostáva z prízemného podlažia : vstupná chodba , kuchyńa , obývačky s mramorovým krbom a s výstupom na dvor , 3 ďalších izieb , kuchyne , Kúpelne so sprchovacím kútom, vaňou a WC , technickej miestnosti a kuchyne / bez linky /

Pozemok  o výmere 2050 m2  poskytuje ďalšie možnosti , jednak na rozšírenie domáceho komfortu , alebo aj na inú činnosť. Prednosťou pozemku je aj súkromie, nakoľko  dom je situovaný v v krásnej prírode s maximálnym pokojom na bývanie, relax alebo podnikanie. Technické informácie : Kúrenie – elektrické podlahové a rozvody z krbu , voda – vlastná studňa , odpad - žumpa. Dom je murovaný tehlový a zateplený, v celom dome sú plastové okná, a strecha je sedlová ( betónová škridlová). V blízkosti je návštevníkmi vyhľadávané  chránené územie Gavurky .V okolí je krásna príroda poskytujúca možnosti na turistiku a na hubárčenie. V okolí sa nachádzajú aj ďalšie rekreačnoturistické destinácie : Kráľová pri Zvolene , Kolpašské jazero , Bezekov ranč , Pustý hrad vo Zvolene. RD je vhodný najmä pre rodiny a ľudí, ktorí hľadajú bývanie v tichom prostredí krásnej prírody, ale zároveň s rýchlou dostupnosťou mesta, je táto ponuka ideálnou voľbou. Lokalita je vzdialená len do 15 min od Zvolen autom alebo s MHD (pravidelné spoje).

Dom je v OV a bez ťarchy. V prípade ďalších otázok, alebo záujmu o obhliadku nás kontaktujte na 0915 951439.RD jednoznačne odporúčame. V cene je zahrnutý celý právny a katastrálny servis . V prípade záujmu ponúkame bezplatný finančný servis na získanie  hypotéky na kúpu nehnuteľnosti. Tešíme sa na Vás.

 

 

 

Detaily

Cena:

n/aPridelené ID : 1160
Dobrá Niva,Zvolen, Banskobystrický kraj - 960 01
2787 Zobrazení

Realitný maklér

V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať

Ing. Vladimír Trník (16)
0915951439
Rezervujte si obhliadku
 

Kontaktný formulár

Pridať k favoritom

Prepáčte musíte sa prihlásiť.

Kontaktná adresa

FOCUS Reality
Adresa prevádzky : 
Obchodný dom Area Centrum
Na. 1 poschodí
Námestie SNP 19, 960 01 Zvolen

Garancia najnižšej ceny

Táto garancia znamená, že ak nájdete rovnakú nehnuteľnosť v inej kancelárii, garantujeme vám že vám ponúkneme rovnakú cenu.