Rýchly kontakt: +421 915 951439 | e-mail: info@focusreality.sk

Na predaj 2 RD .Vhodné aj na bývanie s podnikaním

Populárna Exluzívne

Viac detailov

Meno Popis
Zastavaná plocha 304m2
Celkova rozloha pozemku 676m2
Počet izieb 9
Počet kúpelní 2
Počet WC 2
Počet poschodí 1
Vlastníctvo Osobné
Vykurovanie pevné palivo
Kanalizácia mestská
Pivnica Áno
Garáž/parkovanie Áno
Inžinierske siete Elektrika,Vodovod,Kanalizácia
Material Muriva kameň, tehla
Strecha sedlová , škridla
Zateplený objekt Nie
Ostatné výhody Možnosť spojenia bývania a podnikania
Cena dohodou Áno

Popis

Ponúkame na predaj  vo Zvolene  - časť Môťová  z veľkej časti 2 tehlové pozdĺžne  RD vhodné aj na bývanie s podnikaním. Jeden je úplne v pôvodnom stave. RD v pôvodnom stave  sa nachádza na pozemku o rozlohe 270 m2.Zastavaná plocha je 170m2. RD je určený na kompletnú rekonštrukciu .Pozostáva zo staršej a novšej časti -prístavby/ cca z roku 1940 a 1960 / a je dvojpodlažný . Prístavba sa skladá z podzemného podlažia: 2 miestnosti , chodba , komora a schodisko, pivnica. Nadzemné podlažie tvorí :vstupná chodba , 2 miestnosti , kúpeľňa, komora . V staršej časti domu sú ešte dve miestnosti a kotolňa.  Strecha je sedlová so škridlou. Krov je v solídnom stave. Podkrovie je taktiež možné prerobiť na obývateľné .Dom je napojený na verejný vodovod , kanalizáciu a elektriku. Dom je v pôvodnom stave a ponúka budúcemu majiteľovi možnosť prerobenia podľa vlastných predstáv . Druhý RD je taktiež dvojpodlažný a jeho zastavaná plocha je 134 m2. Spodná časť domu je v pôvodnom stave a nachádzajú sa v nej v súčasnosti dve väčšie miestnosti a jedna menšia v ktorej je technická miestnosť. Vrchná časť domu bola úplne zrekonštruovaná a skolaudovaná .  Situácia vrchnej časti je nasledovná : vstup zo zadnej časti domu , terasa , kuchyňa , obývačka, WC , kúpeľňa , dve izby. Obytná plocha zrekonštruovanej časti je cca 85 m2. Dom je napojený na všetky inžinierske siete okrem plynu , ktorý je v tesnej blízkosti . V súčasnosti sa dom vykuruje pevným palivom .

Obidva RD stoja na pozemku o veľkosti 676 m2 vrátane spoluvlastníckeho podielu / 47m2/ na spoločnom dvore. Výhodou týchto nehnuteľností je skutočnosť , že sa tu dá skĺbiť pekné bývanie s podnikateľskou činnosťou.

K dispozícii je aj pôvodná PD na prerobenie domu.

Energetický certifikát nie je  . V cene je  zahrnutý celý právny a katastrálny servis vrátanie poplatkov. V prípade záujmu ponúkame finančný servis na získanie  hypotéky na kúpu nehnuteľnosti.   Tešíme sa na Vás .

 

 

Detaily

Cena:

n/aPridelené ID : 1144
Pribinova ul.Zvolen,Zvolen, Banskobystrický kraj - 96001
4365 Zobrazení

Realitný maklér

V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať

Ing. Vladimír Trník (20)
0915951439
Rezervujte si obhliadku
 

Kontaktný formulár

Pridať k favoritom

Prepáčte musíte sa prihlásiť.

Kontaktná adresa

FOCUS Reality
Adresa prevádzky : 
Obchodný dom Area Centrum
Na. 1 poschodí
Námestie SNP 19, 960 01 Zvolen

Garancia najnižšej ceny

Táto garancia znamená, že ak nájdete rovnakú nehnuteľnosť v inej kancelárii, garantujeme vám že vám ponúkneme rovnakú cenu.