Rýchly kontakt: +421 915 951439 | e-mail: info@focusreality.sk

Na predaj pekný zariadený 2 izb.byt v novostavbe

Top Ponuka

Viac detailov

Meno Popis
Celková obytná plocha 65
Počet izieb 2
Počet poschodí 4
Poschodie 2
Vlastníctvo Osobné
Vykurovanie ústredné
Pivnica Áno
Počet balkónov 1
Garáž/parkovanie Áno
Inžinierske siete Plyn,Elektrika,Káblovka,Vodovod,Kanalizácia
Material Muriva tehla, železobetón
Zateplený objekt Áno
Ostatné výhody Novostavba. Kĺudná zóna.Blízkosť lesa. Blízkosť centra mesta.

Popis

Ponúkame na predaj  väčší 2-izbový byt s balkónom v novom, modernom projekte Pod Pustým hradom, v širšom centre Zvolena /1200 m od centra mesta/. Byt s úžitkovou rozlohou 69,99 m2  a s dostatočne veľkou pivnicou je kompletne moderne zariadený. Byt pozostáva zo vstupnej chodby, spálne , kúpeľne s vaňou aj sprchovacím kútom a s WC , a obývačky spolu s kuchyňou. Nehnuteľnosť sa nachádza na 2. nadzemnom podlaží  bytového objektu. Kúpna cena bytu je aj s vlastným vonkajším parkovacím miestom.  V prípade záujmu ponúkame bezplatný  finančný servis na získanie  hypotéky na kúpu nehnuteľnosti. Nehnuteľnosť jednoznačne doporučujeme vidieť. Stačí zaplatiť a môžete sa nasťahovať len s osobnými vecami.

Bytový komplex Pod Pustým hradom je projekt moderného bývania situovaný v tichom prostredí plnej zelene bez nadmernej dopravnej záťaže a blízkymi turistickými chodníkmi na Pustý hrad , červený medokýš. Je to časť vhodná pre ľudí , ktorí ocenia možnosť relaxu po príchode domov. V blízkosti komplexu sa nachádza zimný štadión, letný štadión s množstvom športových príležitostí. Komplex je výborne napojený na cestnú infraštruktúru./BA,BB,LC/. Súčasťou vybavenia bytového komplexu je výťah , bezbariérový prístup do bytovky, priestormi na kočíky, bicykle, a taktiež priestormi na ukladanie domového odpadu. Navyše má vlastnú vnútornú oddychovú zónu /lavičky, detské ihrisko, osvetlenie, a pod./.Obvodové steny sú z pálenej tehly/objekt A/ a z keramickej tehly/objekt B – E/  Fasáda objektu je zateplená minerálnou vlnou . Okná sú 6 komorové plastové .Obytné miestnosti majú dostatočnú tepelnú a akustickú ochranu. Podlahy sú z protihlukovou izoláciou. Výhodou je aj vybavenie obytných miestností rekuperačnou jednotkou. Komplex má vlastnú plynovú kotolňu..Dialkové odpočty bytových energií. Energetický certifikát vysokej kvalitnej hodnoty A1..Každý byt má prekrytý balkón, lógiu resp. terasu nadštandartných veľkostí., Obhliadku príp. viac informácií Vám radi poskytneme   tel 0915 951 439 alebo na : vladimirtrnik@focusreality.sk

 

Detaily

Cena:

144,900.00 EURPridelené ID : 1139
Pod Dráhami,Zvolen, Banskobystrický kraj - 96001
695 Zobrazení

Realitný maklér

V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať

Ing. Vladimír Trník (9)
0915951439
Rezervujte si obhliadku
 

Kontaktný formulár

Pridať k favoritom

Prepáčte musíte sa prihlásiť.

Kontaktná adresa

FOCUS Reality
Adresa prevádzky : 
Obchodný dom Area Centrum
Na. 1 poschodí
Námestie SNP 19, 960 01 Zvolen

Garancia najnižšej ceny

Táto garancia znamená, že ak nájdete rovnakú nehnuteľnosť v inej kancelárii, garantujeme vám že vám ponúkneme rovnakú cenu.